Wie helpt ons op zaterdag 1 juli met OPZOOMEREN ?    

respect-teamsOnderstaand overzicht toont alle D pupillen teams van de v.v. Nieuwerkerk. Klik op het teamnummer om de teamdetails op te vragen.

Indeling JO13-recreatie 2017-2018

Beste spelers, leiders en ouders van de JO13-recreatie seizoen 2017-2018
 
Na een intensieve periode hebben wij de indeling voor het nieuwe seizoen compleet. Wij hebben daarbij zoveel mogelijk rekening gehouden met de input van leiders en trainers en de wensen van de spelers.
Met 10 recreatie teams is het een utopie om aan alle wensen te voldoen, maar we hebben ons uiterste best gedaan. De indeling is reeds bekend en afgestemd met de nieuwe leiders.
 
Vragen, opmerkingen gelieve per mail naar
 
In de week van 19 juni zijn er mogelijk kennismakingswedstrijden of trainingen, details worden door de leiders doorgegeven.
 
groet,
 
VVN / JO13-coordinatie Richard Smit & Rinus Eijkels
 
JO13-03
begeleiding: Marcel Hendriks, Nick Schildt
Koen (k) Veen
Jan de Waard
Mees Smits
Quinten Hof
Tygo Letwory
Koen Paters
Justin Schellevis
Sem Hendriks
Finn Nederpel
Alec van Herel
Juliano Delgado
Onno van Oosterhout
Niels Overgaauw
Philippe Blok
 
JO13-4
begeleiding: Remon de Buck, Mustafa Iqachoura
Jaimy (K) de Buck
Guus Bresser
Luca Spek
Tom Peerbolte
Lucas de Haas
Thorsten Christensen
Jawad Essalhi
Timo Andeweg
Noah van der Bom
Roy van Bergen Bravenboer
Giovanni Strijker
Jadion Olaria
Imrane Iqachoura 
Aron Vos
 
JO13-5
begeleiding: Hessel Wieman, Misha Kiontke, Duco Nijhoff, Wim Bubberman
Justin (K) Bouck
David Niezink
Bjorn Koolstra
Migael van de Meer
Tom Nijhoff
Bart Wieman
Christiaan Slaman
Ruben v/d Hoeven
Sam Bubberman
Sven Brouwer
Nigel Spek
Lucan Kiontke
Luca den Haring
Jort van Bruggen
 
JO13-6
begeleiding: Peter van Rumpt, Erik Spanjersberg, Andrew Pauw
Jim (K) van Huijgen
Jens van Rumpt
Sven van Beek
Liam Pauw
Jalen Allen
Xander Spanjersberg
Luc ter Maten
Sido Krimpenfort
Thijs Wiebes
Krak Thirat
Loek Ebens
Senna Mangert
Weitao Wang
Brandon Stuifzand
 
JO13-7
begeleiding: Edwin vom Hofe, Dylan Kors, Javier Molina
Silvijn (K) Fieseler
Rene Dahrie
Owen van Druten
Boaz Boshoven
Edin Gusinac
Dylano van Mullem
Jasper Schep
Kay vom Hofe
David Nieuwenhuis
Daan de Gelder
Nigel Hillebrand
Raul Molina
Tigo van der Beek
Alan Soeterboek
 
JO13-8
begeleiding: Edo Cooiman, Jerry Karijowiredjo
Youri (K) Snoei
Leon Brahne
Rik van der Meer
Richard Smaal
Thymo Karijowiredjo
Dane Geeve
Mikao Bos
Silvan Cooiman
Senna Pattiasina
Björn Kasbergen
Kay van den Berg
Pim Vermeer
Maurice Aartsen
 
JO13-9
begeleiding: Khalid Loukbache, Pierre Nanuru
Ties (K) Wubben
Mees  Hoogmoed
Axel Krijgsman
Max  Nijsten
Koen Schot
Maarten Jonker
Joey Nanuru
Reda Loukbache
Nickolay Frissen
Milan Vogel
Milan Wamelink
Imad Gourmaz
Robin van Oosterom
Ismail Ait Messaoud
 
JO13-10
begeleiding: Adriaan van Verseveld, Oskar van Kollenburg
Lars (K) Wullems
Noah van van Kollenburg
Wessel Langhorst
Joey de Bruijn
Menno van Verseveld
Kay Bronder
Milan Brinkman
Tim Klein
Marc Strijbos
Timo van der Gaag
Kai Werff
Aman Balesar
Silvijn Bos
Ajay Wervenbos
Joey de Bruijn
 
JO13-11
begeleiding: Willem Tertoole, Desire van Dam, Maarten Roovers
Gabriël (K) Tertoole
Alexander Bunschoten
Jens Post
Connor van den Bout
Jamie van Dam
Luca Roos
Noen van der Dussen
Juan Poppeliers
Jelle Beekwilder
Jaime Roovers
Mohammed Mustafa
Nino Aantjes
Kaorot Hlaing
 
JO13-12
begeleiding: Rob vermeer, Eric Kervezee
Quinn (K) Wetsteijn
Xander v.d. Rijt
Steven de Kreij
Lennart Schouten
Aiden  Tapsell
Roan Bos
Damian Verkade
Bas Hoogendijk
Jules den Ouden
Nick Kervezee
Aria Pooladian
Tonnie Mohammed Jama
Dusan Bruggenkamp

Volg ons op TwitterVolg ons op Facebook

De temperatuur in Nieuwerkerk is op dit moment:

Overige links