Wie helpt ons op zaterdag 1 juli met OPZOOMEREN ?    

JO11 (E)

respect-teamsOnderstaand overzicht toont alle E pupillen teams van de v.v. Nieuwerkerk. Klik op het teamnummer om de teamdetails op te vragen.

Indeling E-pupillen 2016-2017

 

 

 

E5 O11-5 4e Klasse  

E6 - O11-6

4e Klasse  
1 Koen (k) Veen 1 Daniel van der Dussen
2 Migael vd Meer 2 Robin Ruigendijk
3 Sven Brouwer 3 Lucas vd Sande  
4 Tom Nijhoff 4 Jor Ouwehand  
5 Bart Wieman 5 Quinten de Leeuw van Weenen
6 Christiaan Slaman 6 Jelani Muhamad (K)
7 Ruben v/d Hoeven 7 Milan Roelofs  
8 Sam Bubberman 8 Kiefer van Veldhoven
9     9    
Begeleiding   Begeleiding  
Hessel   Wieman   Joop Roelofs  
Duco  Nijhoff        
           
E7 - O11-7 4e Klasse   E8 - O11-8 5e Klasse  
1 Borsten WDA (Willem) 1 Jim (K) van Huijgen
2 Medeiros Santos   (Santiago) 2 Jalen Allen
3 Buizer B.P. (Bart) 3 Lucan Kiontke
4 IJspeerd J.J.F. (Jesper) 4 Xander Spanjersberg
5 Velde van de L.C. (Lukas) 5 Sven van Beek
6 Kleinjan M.R.A. (Mattia) 8 Luc ter Maten
7 Boer N (Nicolai) 6 Jens van Rumpt
8 Hutorowicz S. (Steffan) 7 Sido Krimpenfort
9 Vermonden O.F.A. (Oliver) 9 Liam Pauw
Begeleiding   Begeleiding  
Aart   Buizer   Andrew Pauw  
Richard   Boer   Peter van Rumpt  
Leo   Kleinjan   Erik Spanjerberg  
           
E9-O11-9 6e Klasse   E10-O11-10 6e Klasse  
1 Brandon Stuifzand 1 Youri (K) Snoei
2 Noah (K) van Kollenburg 2 Dane Geeve
3 Wessel Langhorst 3 Mikao Bos
4 Rik van der Meer 4 Silvan Cooiman
5 Menno van Verseveld 5 Senna Pattiasina
6 Jort van Bruggen 6 Thymo Karijowiredjo
7 Leon Brahne 7 Björn Kasbergen
8 Silvijn Fieseler 8 Joey de Bruijn
9 Nigel Spek 9 Samrad Zarbanoui
Begeleiding   Begeleiding  
Adriaan   van Verseveld   Edo Cooiman  
Mark Stuifzand   Ronald Geeve  
           
E11-O11-11 6e Klasse   E12-O11-12 7e Klasse  
1 Horeman F. (Finn) 1 Lars (K) Wullems
2 Bauer T.S.A. (Tobie) 2 Kay (1/2 K) Bronder
3 Cats Z. (Zeb)   3 Milan Brinkman
4 Ter Veen Q. (Quint) 4 Sander Koppenaal
5 Al Sader A. (Ahmed)  5 Tim Klein
6 van Veen (Damian) (K) 6 Marc Strijbos
7 Bats (Daniel)   7 Timo van der Gaag
8 Domenie F.M.A. (Finn) 8 Ciciran Smit
9 Bos O.A. (Oscar) 9 Kai Werff
      10 Reda Amouri
Begeleiding   Begeleiding  
Marco   Domenie   Marcel Bronder  
Marc   Bats   John Klein  
Rody   Horeman        
           
E13-O11-13 7e Klasse   E14-O11-14 8e Klasse  
1 Bharatsingh A.R. (Akshay) 1 Quinn (K) Wetsteijn
2 Bharatsingh I.V. (Ishaan) 2 Jonathan Pierik
3 Bharatsingh Y.K. (Yash)   (K) 3 Aiden Tapsell
4 Stolk (Tjalle)   4 Roan Bos
5 Stok B.A.A. (Bickel) 5 Xander v.d. Rijt
6 Burger L.J.F. (Lucas) 6 Aman Balesar
7 Koevoet A.P. (Alex) 7 Kay van den Berg
8 Deckers J. (Jayden) 8 Steven de Kreij
9 Arnout Vermeulen 9 Lennart Schouten
Begeleiding   Begeleiding  
Alex   Stok   Luuk Groen  
Pieter   Stolk        
           
E15-O11-15 8e Klasse   E16-O11-16 8e Klasse  
1 Dortland M. (Mees) 1 Damiën van Pinxteren (D)
2 Reijnst van der J.   (Jaydey) 2 Koenen M.H. (Max)
3 Kraan J.K.P. (Jasper) 3 Mourillon SDJ (Devanté)
4 Voogt M. (Mees) 4 Walter, Sven SC (1/2 K)
5 Wel van der T. (Thijmen) (K) 5 Laarhoven van (Giovanni)
6 Haan den S. (Stijn) 6 Ruiter de M. (Max) (1/2K)
7 Nascimento Soares G.D.   (Gabriel) 7 Paula Elijah  
8 Echibi (Rayhan) 8 Hlaing, A. (Akio)
9 Strijker O.A. (Orlando) 9 Tom Berndsen  
      10 Thomas Vlieger
Begeleiding   Begeleiding  
Walter   van der Reijnst   Robert van Laarhoven  
      Gerald  Kors  
E17-O11-17 9e Klasse        
1 Ajay Wervenbos      
2 Damian Verkade      
3 Mick Hoogwerff      
4 Silvijn Bos      
5 Bas Hoogendijk      
6 Pim (K) Vermeer      
7 Jules den den Ouden      
8 Khalil Mustafa      
9 Ahmed Hussein Hussten      
Begeleiding        
Vacature        

Volg ons op TwitterVolg ons op Facebook

De temperatuur in Nieuwerkerk is op dit moment:

Overige links