Vrijdag 1 september om 17.00 uur: Opening nieuwbouw met een hapje en een drankje    

Nieuwerkerk Z1

/

Wedstrijden

Competitie

Stand

4e klasse E

Periode 1

Periode 1

Periode 2

Periode 2

Periode 3

Periode 3

Uitslagen

Uitslagen

Alle uitslagen

Programma

Programma

Programma komende weken

Beker

Stand

Stand

Uitslagen

Uitslagen

Programma

Programma

Begeleiding

NaamTelefoon / E-mailFunctie
Ron Luijten06-24121378Hoofdtrainer/coach
Erkan Kocaman06-40339888Assistent trainer
Frank Paaijs06-28707041Verzorger
Mathew van Kampen06-40107223Team manager
Roland Klaver06-14352247Keeperstrainer
VacantAssistent scheidsrechter
Ed van Beuningen06-12812336Begeleider Scheidsrechter

Traningsschema

DagTydstipVeldKleedkamer
DINSDAG20:15-21:30Kunstgras 5

Voorbereiding selectie zaterdag 1

VOORBEREIDING VV Nieuwerkerk Zaterdag 1 - SELECTIE SEIZOEN 2017-2018:
       
DAG DATUM TIJD ACTIVITEIT 1E SELECTIE
Zaterdag 12-8-2017 10.30 uur 1e Training Zaterdag 1 - ochtend + middag
Zondag 13-8-2017   Vrij
Maandag 14-8-2017 ??? Training
Dinsdag 15-8-2017 20.00 uur Training
Woensdag 16-8-2017   Vrij
Donderdag 17-8-2017 20.00 uur Training
Vrijdag 18-8-2017   Vrij
Zaterdag 19-8-2017 14.30 uur Bvcb 1 (zat 2e klasse) - VV Nieuwerkerk zaterdag 1
Zondag 20-8-2017   Vrij
Maandag 21-8-2017 20.00 uur Vrij/Trainen - zal of de maandag of de dinsdag worden
Dinsdag 22-8-2017 20.00 uur Vrij/Trainen - zal of de maandag of de dinsdag worden
Woensdag 23-8-2017 19.30 uur A'66 2e - VV Nieuwerkerk zaterdag 1 (Toernooi Lex Jeroense)
Donderdag 24-8-2017 20.00 uur Training
Vrijdag 25-8-2017   Vrij
Zaterdag  26-8-2017 12.30 uur VV Nieuwerkerk zaterdag 1 - Svs 2e (Toernooi Lex Jeroense)
Zondag 27-8-2017   Vrij
Maandag 28-8-2017 ??? Training
Dinsdag 29-8-2017 20.00 uur Victoria'04 1 - VV Nieuwerkerk zaterdag 1
Woensdag 30-8-2017 20.00 uur Vrij
Donderdag 31-8-2017 20.00 uur Training
Vrijdag 1-9-2017   Vrij
Zaterdag 2-9-2017 15.00 uur Age-ggk 1 - VV Nieuwerkerk zaterdag 1  (beker)
Zondag 3-9-2017   Vrij
Maandag 4-9-2017 ??? Training
Dinsdag 5-9-2017 20.00 uur Ommoord 1 - VV Nieuwerkerk zaterdag 1
Woensdag 6-9-2017   Vrij
Donderdag 7-9-2017 20.00 uur Training
Vrijdag 8-9-2017   Vrij
Zaterdag 9-9-2017 15.30 uur VV Nieuwerkerk zaterdag 1 - Dilletant 1  (beker)
Zondag 10-9-2017   Vrij
Maandag 11-9-2017 ??? Training
Dinsdag 12-9-2017 20.00 uur VV Nieuwerkerk zaterdag 1 - Vfc 1
Woensdag 13-9-2017   Vrij
Donderdag 14-9-2017 20.00 uur Training
Vrijdag 15-9-2017   Vrij
Zaterdag 16-9-2017 15.00 uur Kamerik 1 - VV Nieuwerkerk zaterdag 1 (beker)
Zondag 17-9-2017   Vrij
Maandag 18-9-2017 ??? Training
Dinsdag 19-9-2017 20.00 uur Training
Woensdag 20-9-2017   Vrij
Donderdag 21-9-2017 20.00 uur Training
Vrijdag 22-9-2017   Vrij
Zaterdag 23-9-2017 14.30 uur Moordrecht 1 - VV Nieuwerkerk zaterdag 1
Dinsdag 24-9-2017 20.00 uur Training
Donderdag 25-9-2017 20.00 uur Training
Zaterdag 30-9-2017 15.30 uur VV Nieuwerkerk zaterdag 1 - Overmaas 1
Dinsdag 1-10-2017 20.00 uur Training
Donderdag 2-10-2017 20.00 uur Training
       
       
       
       
SPEELKALENDER <23 JAAR SEIZOEN 2017-2018:
       
DAG DATUM TIJD ACTIVITEIT 1E SELECTIE
       
Woensdag   20.00 uur Tegenstander volgt
Woensdag   20.00 uur Tegenstander volgt
Woensdag   20.00 uur Tegenstander volgt
Woensdag   20.00 uur Tegenstander volgt
Woensdag   20.00 uur Tegenstander volgt
Woensdag   20.00 uur Tegenstander volgt
       
COMPETITIE 2017-2018      
       
Club aanvangstijd    
       
Ckc 1 15.30 uur    
Lmo 1 15.00 uur    
Gouda 1 14.30 uur    
Moordrecht 1 14.30 uur    
Ommoord 1 14.30 uur    
Swift Boys 1 14.30 uur    
Overmaas 1 14.30 uur    
Hillegersberg 1 14.30 uur    
Pkc'85 1 14.30 uur    
Hermandad 1 14.30 uur    
Bergambacht1 15.00 uur    
Fc Ijsselmonde 1 14.30 uur    
Ammerstol 1 15.00 uur    
Nieuwerkerk 1 15.30 uur    
       
       
       
       

Selectie senioren zaterdag 1 seizoen 2017-2018

Hieronder vindt u de stafleden en de geselecteerde spelers voor zaterdag 1:

  Naam   Functie
       
Staf Ron Luijten   Trainer-Coach
Staf Erkan Kocaman   Ass. Trainer
Staf Mathew van Kampen   Team Manager
Staf Frank Paaijs   Verzorger
Staf Roland  Claver   Keeperstrainer
Staf     Ass. Scheidsrechter
       
Nr Naam    
       
1 Tim Berndsen   VV Nieuwerkerk
2 Kenzo Abel   Excelsior Rotterdam
3 Stefan Jeroense   VV Nieuwerkerk
4 Boris Baghuis   VV Nieuwerkerk
5 Thijs van Reeuwijk   VV Nieuwerkerk
6 Niels Kuiper   VV Nieuwerkerk
7 Bart Snoek   Bvcb
8 Youssef Swagi   VV Nieuwerkerk
9 Jesse Asowata   VV Nieuwerkerk
10 Nick Weers   Vvgz
11 Vincent Heijmans   VV Nieuwerkerk
12 Benjamin Vording   Geen club
13 Edinho Pique   Sparta (AV)
14      
15 Shamil Paula   VV Nieuwerkerk
16 Wouter Ooms   VV Nieuwerkerk
17 Ednelson Rodriques Andrada   Leonidas
18 Wesley vd Dries   Sparta (AV)
19 Dave de Oude    VV Nieuwerkerk
20 Stefan Berwald   VV Nieuwerkerk